Buy Now
Share

 

Godryk

Might and Magic - Godric

Charakter Godryka został wystawiony na próbę już we wczesnej młodości, gdy jego ojciec, książę Edryk Jednorożec, zginął z rąk pachołków Lorda Krwawej Korony. Mimo młodego wieku, Godryk wraz z przyjaciółmi zdołał pokrzyżować plany czarnoksiężnika.

Czterdzieści lat po tych wydarzeniach, Godryk jest zasłużenie wzorem cnót rycerskich i uosobieniem etosu bohatera. Oczekując najwyższej odwagi oraz jedności zarówno od siebie jak i swoich podkomendnych, Godryk jest otaczany szacunkiem, gdziekolwiek by się nie pojawił. Jego żołnierze darzą go bezgranicznym zaufaniem, są bowiem przekonani, że dzięki legendzie jego wielkich czynów oraz oczywistej łasce Elratha, sama jego obecność na polu bitwy gwarantuje zwycięstwo.

Jego córka, Freyda, odziedziczy w późniejszym czasie cesarski tron, dając tym samym początek Świętemu Cesarstwu Jednorożca.

Godryk pojawia się w grach: Might & Magic Heroes V oraz Might & Magic Clash of Heroes

JavaScript must be enabled to use this page.

Your web browser is currently configured to prevent JavaScript from running. This page uses JavaScripts to perform many of its functions. You must re-configure your browser to allow JavaScript to run before you can use the page.

Loading...